Kompletne systemy ozonowania

Kompletne systemy ozonowania

Systemy ozonowania wody dla wszystkich gałęzi przemysłu!

Oferujemy innowacyjne, zaawansowane technologicznie systemy ozonowania. Nasza technologia jest w pełni bezpieczna, przyjazna środowisku, oparta tylko na naturalnych procesach zachodzących w przyrodzie – ograniczając stosowanie chemii prawie do zera. Każdy z procesów technologicznych dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta, umożliwiając przygotowanie wody o ściśle określonych parametrach.

Prowadzimy inwestycje od koncepcji, poprzez projekt, wykonawstwo i serwis – systemy są w całości produkowane w Polsce. Wszystkie instalacje ozonowania są nadzorowane przez Internet, za pomocą unikalnego systemu wizualizacji stworzonego przez naszych inżynierów.

Przy zastosowaniu precyzyjnie dobranych dawek wykorzystujemy ozon do wielu procesów technologicznych, w tym dezynfekcji, zawansowanego szybkiego utleniania czy produkcji zjonizowanego powietrza z przedmuchem do aeratorów. Wielostopniowe kolumny kontaktowe to nasze pionierskie rozwiązanie, które zapobiega tworzeniu się związków kancerogennych (szkodliwych dla zdrowia) mimo występujących zmiennych przepływów i skrajnie złych parametrów oczyszczanej wody.

W naszych rozwiązaniach wykorzystujemy hybrydowe – wieloblokowe generatory ozonu umożliwiające naprzemienną pracę poszczególnych segmentów oraz ich rozbudowę.

Możliwości zastosowania ozonu oraz uniwersalność rozwiązań technologicznych pozwala na ich aplikację w wielu dziedzinach przemysłu.

Stuprocentowe bezpieczeństwo produkcji zapewniane jest za pomocą systemów Ozon CIP (ang. clean-in-place), wykorzystywanych m.in. do ostatecznego mycia i dezynfekcji hal produkcyjnych, maszyn i urządzeń technologicznych, zbiorników.

Wprowadzenie technologii ozonowania pozwala na mniejsze zużycie chemii stosowanej do mycia i dezynfekcji. Zapewnia 100% bezpieczeństwo w produkcji spożywczej, tam gdzie woda styka się bezpośrednio z produktem spożywczym. Instalacje do mycia i dezynfekcji opakowań i butelek umożliwiają sterylizację nie wprowadzając jednocześnie do produktu związków chemicznych, takich jak chlor czy kwas nadoctowy.

Oferowane rozwiązania umożliwiają znaczną redukcję eksploatowanej wody, a w przyszłości stałą generację zysków.

TECHNOLOGIA OZONOWANIA W KONTENERZE

Brak miejsca i infrastruktury nie jest czynnikiem, który przekreśla możliwość zastosowania naszych rozwiązań. W takiej sytuacji sprawdzi się stacja kontenerowa. Tego typu zabudowa daje takie same możliwości jak stacjonarne rozwiązanie, co więcej rozruch i podłączenie, dzięki modułowym rozwiązaniom może nastąpić bardzo szybko. A w razie potrzeby niezależna stacja kontenerowa może nawet zostać nawet przeniesiona w nową lokalizację!

Tysiące realizacji

W całej Polsce

Systemy na lata

W powiatach

Sprawdzone rozwiązania

W wielu gminach

Zainteresowany współpracą?

Dostarczamy kompletne rozwiązania
Skontaktuj się z nami